FAYANS VE SERAMİK YAPIŞTIRICI ÜRÜNLER
Pramiks Hakkında
Pramiks Yapı Kimyasalları inşaat sektörü alanında, 2010 yılında kurulmuştur. Pratherm Mantolama Sistemi ile birlikte Seramik Yapıştırıcıları, Derz Dolguları, Su İzolasyon ürünleri, Likit Astarlar, Yüzey Sertleştiriciler, Tamir Harçları, Beton Katkıları, vb. ürünleri ile sektörün güçlü; paydaşı olarak büyümeye devam etmektedir.
Su Yalıtımı
Temelden Çatıya
Su Yalıtımı

Temelden çatıya su yalıtım ürünlerimize "bitüm esaslı mebran yalıtım örtüsünü" yapı sektöründeki iş ortaklarımıza sunmak için yoğun bir çaba gösteriyor ve yüksek kaliteye sahip ilk ürünü elde etmenin heyecanını yaşıyoruz. Yapılara suyun girebileceğine neredeyse tüm alanlarda kullanılabilen Pramiks bitümlü membranlar başta toprak ile temas eden duvarlar, temeller ve zemine oturan döşemeler olmak üzere suyun yapı dışında birikebileceği veya suyun basabileceği seviyenin altındaki dış duvarlar, balkonlar, teras ve eğimli çatılar ile banyo, mutfak, wc gibi ıslak hacimlerde kullanılmaktadır. Bununla birlikte, su deposu, havuz gibi yapılarda, istinat duvarları, zemin yapısına bağlı olarak suni gölet ve beton kanallar gibi yapılarda, bitümlü su yalıtım ürünleri kullanılmaktadır. Su yalıtımında daha bir çok detaya ekonomik ve estetik çözümler getirmektedir.

Mantolama Sistemi
Mantolama Sistemi

Doğru mantolama sistemini seçmek için hayatınızda bir kez karar verirsiniz. Yeni nesil mantolama sistemine ulaşmak için üretici firmanın kalite ve teknolojisine, Pramiks'e güvenin. Yapı kimyasalları sektöründe yenilikçi bir üretici olarak, temelden çatıya yapı kimyasallarının üretimi ile birlikte mantolama sistem paketi üretiyoruz. Sürekli araştırma ve geliştirme sayesinde, mekanlarda doğal konfor hissini, enerji tasarrufunu ve kalıcı temiz ve estetik cephe sistemiyle birleştiriyoruz.